Clarkson: Rada města nemá právo vládnout

Clarkson: Rada města nemá právo vládnout

V rozsáhlém rozhovoru s Henrym Clarksonem, naším redaktorem a vedoucím Tajného spolku, jsme se zajímali o jeho názor ohledně dění v Gold Pitu

V rozhovoru, který zveřejníme příští týden se zmínil Clarkson ohledně současné situace v Gold Pitu, která je čím dál více chaotická. Podle Clarksona ztratila Rada města veškerou legitimitu k vládnutí v Gold Pitu a pouze se udržuje u moci za pomoci zbraní a nátlaku ze stran jejich tajné služby.
Zeptali jsme se ho také ohledně financování Tajného spolku, který je zatím velmi ožehavým tématem v mnohých periodikách jak v Gold Pitu, tak i ve Velké Británii, kde se uchyluje většina exilantů z Gold Pitu a Tajný spolek jim umožňuje se zde realizovat a přežít do doby, kdy budou moci se vrátit do svého rodného města.
Dle Clarksona je financování Tajného spolku velmi transparentní a každý dárce musí využít svého bankovního účtu k poslání darovací částky na účet Tajného spolku. Avšak jak tyto zdroje tento spolek využívá už o tom Clarkson se nechce vyjadřovat ze strategických důvodů. Zmiňuje ale také, že chod redakce, která píše toto denní periodikum závisí také na podpoře od Tajného spolku a dalších exilantů.
Zároveň slibuje obyvatelům Gold Pitu, že brzy budou osvobozeni od tyranů a pocitu strachu. Další tlachání? Toto jsme totiž už slyšeli nespočetněkrát…
Sandra Ecclestone

Napsat komentář