Hardy: Jsem zpět

Hardy: Jsem zpět

Po dlouhém mlčení se opět ozval jeden z členů Tajného spolku

Po minulém článku, kdy se propírala „nepřítomnost“ Gordona Hardyho po červencovém incidentu, se ozval sám Hardy, který se cítí pobaven, že ho propírá dle jeho slov „deník, který má přinášet pravdu“.
„Dále zajišťuji financování Tajného spolku a starám se o mediální prohlášení naší organizace. Mým cílem je být čím dál více neviditelným. Byl jsem na kratší dovolené.“ Takto se vyjádřil dále Hardy a vysvětlil svou absenci na tiskových konferencích, kde vystupoval Clarkson. K incidentu se přímo nevyjadřoval. Podle policejních spisů byl zproštěn viny.
„Ohledně výměny šéfa ochranky se nebudu vyjadřovat, jelikož je to interní věc, která není třeba rozvádět.“ Uvedl k perosnálním změnám, kde podle interních informací okolo Clarksona byl přeřazen bývalý policejní kapitán Blackwood na jiné místo.

Samozřejmě jsme se dotazovali i samotného Clarksona k absenci Hardyho a údajném přeřazení Blackwooda. „Gordon (Hardy) je stále členem našeho úzkého týmu mých poradců a spolupracovníků, Sebastian (Blackwood) je na dovolené a stará se o svou manželku, která brzy přivede na svět jejich první společné dítě.“

Sandra Ecclestone

Napsat komentář