Vánoční ples


Rok se s rokem sešel a opět tu máme zpátky velmi „oblíbený“ Vánoční ples, na kterém se vždycky „láme chleba“. I tentokrát tomu možná nebude jinak ale o tom více v článku. Každopádně období plesů je v plném porudu a je čas si jej naplno užít i v Gold Pitu! Možná už tentokrát naposled…

Opět jsou tu Vánoce. Nejvíce stressující období. Na ulicích plují bezmyšlenkovitě lidé a přemýšlí, co koupit svému bližnému. Ano, i v Gold Pitu jako každoročně lidé upadají tomuto svátku, který je tu spíše obchodně zaměřený oproti dřívějšímu cíli.
O to více se to hodí Prefektuře, která pořádá i tento rok Vánoční ples, který se už letos snad obejde bez krveprolití jako minulý rok, kde si většina určitě pamatuje Clarksona a následný útok od ozbrojených sil, které vlastně vládnou do teď.
Jako každý rok se bude konat tato akce v majestátním Kulturním domě a tento ples zahájí Ben Watson, jako ostatní významné akce v Gold Pitu. O bezpečnost ve městě se bude starat bezmála deset tisíc ozbrojených bezpečnostních složek a dost záchranných týmů. Nemáte se čeho obávat… Ale to jsme už někde slyšeli, že ano?
Letos pozval Watson spolu s Estebanem do Gold Pitu přední Newyorskou filharmonii, která zahraje na akci, takže se máte na co těšit.
Akce se bude konat netradičně 22. prosince v ÚTERÝ!
Tato akce se bude podle plánů odehrávat s vypravěčem. Nemáte se čeho bát a možná je to poslední akce, která se bude konat s vypravěčem nebo vůbec. Doufáme, že přijdete v hojném počtu, abychom mohli zakončit tento rok velkolepě.
Datum22. prosince
Časod 19:00 – slavnostní zahájení
Místo konáníKulturní dům
VypravěčAno

Svou účast potvrďte co nejdříve, nejpozději však do 20. prosince.

Těšíme se na Vás a na společnou hru!
Publikováno v Akce

Napsat komentář