Obměna na Prefektuře

Obměna na Prefektuře

Kolem Prefektury se dějí podivné věci, které stojí za zmínku.

Za poslední dobu jsme moc zpráv z tiskového oddělení Prefektury nedostali. Moc věcí okolo prefekta ani radního se nedělo, a tak se předpokládalo, že se připravují na nové reformy, které se chystají v dalších dnech zveřejnit a prosadit ve spojení s přípravou na „obrovský“ Vánoční ples, který se bude konat letos už toto úterý.
Opak je ale pravdou. Okolo Prefektury se dějí velmi podivné věci, které máme potvrzené od našich nezávislých zdrojů, které se shodují.
Watson nařídil výměnu bezpečnostní agentury, která hlídá Prefekturu. Už podruhé za tento rok po aféře se zničenou fasádou Prefektury. Pro připomínku, tento objekt hlídá vždy bezpečnostní agentura ve spojení s bepzečnostními složkami (policie a armáda).
Esteban nařídil hromadné propuštění úředníků na nižších postech, kvůli údajné neefektivitě při práci. Zlé jazyky tvrdí, že je to pouze pomsta za dřívější výroky na jeho adresu po smrti jeho rodičů.
V řadách policie a armády začíná postupná demoralizace všech, kvůli prodlevě výplaty a také zhoršených podmínek, kvůli špatné situaci na trhu s diamanty. Těžba je poloviční oproti minulému měsíci.
Podle jednoho zdroje tito dva nařídili také menší frekvenci výjezdů silničářů, aby ztížili dopravu z hraničního přechodu, který je opět otevřený a proudí do Gold Pitu davy turistů, kvůli Vánočním trhům. Zlé jazyky tvrdí, že to dělají, kvůli vyprošťování aut v horských oblastech, za které si účtují nehorázné poplatky.
Beatrice Lecteur

Napsat komentář