Watson a Esteban svrženi!

Watson a Esteban svrženi!

Po necelém roce vlády Bena Watsona, byl odstaven od moci.

Na včerejším Vánočním plesu, v Kulturním domě v Gold Pitu, byli hosté převratu, kdy byli odstaveni od moci Ben Watson, spolu s Alexandrem Estebanem. Během zatknutí těchto dvou mužů policejními příslušníky z Gold Pitu se odehrálo menší představení, kdy byli tito dva muži odvlečeni na pódium spoutaní a svázaní a vlečeni Gordonem Hardym a dalším neznámým mužem, který je nejspíše novou pravou rukou Clarksona. Během toho představení měli u hlavy zbraně, které byly nenabité, aby nahnali strach nelegitimnímu prefektovi a radnímu.
Celou situaci nadmýchala jedna z japonských diplomatek, o které se rozhoduje samotný prefekt Clarkson, zda jí vyhostí ze země či ne. Japonsko, jakožto jedna z největších zákazníků diamantového bohatství v Gold Pitu nečinně přihlížela vykořisťovávání občanů Gold Pitu.
Vláda padá opět do rukou Henryho Clarksona, který si „odkroutí“ zbytek svého volebního období. V Radě města podle dekretu prefekta budou dosazeni lidé z minulého volebního období a lidé, které si sám vybere. Mluví se o jménech Michael Darby, Anna Darby, Gordon Hardy, Danielle Killiene a jeho pravé ruky. Jedno jméno je ale známé. Nick Daniels se stává bezprostředně po včerejším dni novým víceprefektem a bude dohlížet na bezpečnost chodu Gold Pitu a zatím bude řídit všechny bezpečnostní složky. Gordon Hardy se svými spolupracovníky ujímají ostatní resorty, dokud všichni radní nesloží slib, což může trvat podle dekretu i další 3 měsíce.
Deník v Gold Pitu a Aféry v Gold Pitu se ujímá Joe Kindle, který dohlédne na jejich chod a také na Gold Pit TV. Proběhne podle informací jistá čistka Watsonových lidí.
Sandra Ecclestone

Napsat komentář