Rada města zasedla

Rada města zasedla

Dnes v poledne zasedla poprvé v novém roce Rada města.

Rada města měla dnes zasedání, které zahájil staronový prefekt Henry Clarkson, spolu s Nickem Danielsem. Clarkson složil znovu prefektský slib, spolu s ostatními radními a místoprefektem, kteří dnes formálně nastoupili do funkce. Jednalo se o Michael a Anna Darbyovi, Gordon Hardy, Matthew Anderson, Patrick Ross a Chris Clarkson.
Na prvním zasedání Rady města se rozdělily také kompetence radních v oblastech. Nick Daniels bude mít na starosti dohled nad Tajnou službou Gold Pitu a Policií Gold Pitu. Chris Clarkson se stává policejním prezidentem a má za úkol strategii bezpečnosti Gold Pitu, takže bude úzce spolupracovat s Danielsem, se kterým již spolupracoval v Tajném spolku.

Gordon Hardy bude mít na starosti diplomatické funkce, spolu s Michaelem Darbym. Hardy bude řídit všechny diplomaty, kteří zastupují Gold Pit v ostatních zemích a Darby bude spolu s Clarksonem udržovat vztahy mezi Gold Pitem a ostatními partnerskými zeměmi.

Matthew Anderson bude mít na starosti finanční úsek celého města. Patrick Ross má na starosti investice Gold Pitu, které mohou být i zahraničního rázu.

Anna Darby bude ombudsmankou a také bude dohlížet na lidská práva, která by se měla dodržovat i v dolech.

Na prvním zasedání také zrušili radní s prefekty vyhlášky za dob Watsona a vyhlásili stav nouze, která zahrnuje namátkové kontroly na hraničním přechodu, namátkové kontroly na ulicích a silnicích, kontrola podezřelých korespondencí a začlenění dekretů prefekta do zákonů Gold Pitu, což znamená možné další vyhoštění Watsonových lidí, kteří nejsou občany Gold Pitu a potrestání těch, co s ním kolaborovali.

Vyhlášky, které zrušily jsou následující:
Diskutovalo se také o termínu voleb, které se mají konat na přelomu května a června 2094.
Sandra Ecclestone

Napsat komentář