Jak to tedy bude dále?

Design webu se změnil, minulá dějová linka skončila vítězstvím spravedlnosti. Všechno se vrátilo do starých kolejí.

Co si více přát? Je toho více než dost!


Mohli jste si všimnout v posledních týdnech, jak se to tu mění. Design webu se změnil před novým rokem, který se Vám snad líbí, jako ten předchozí, jelikož jde o menší facelift, který jenom zestručnil informace na webu a přinesl nový nádech v podobě nového hlavní obrázku. Jinak tedy žádná výraznější změna.
Tento článek je takový menší otevřený dopis všem hráčům, kteří tu s námi zažívají menší textové dobrodružství a pořád s námi vydrželi. Samozřejmě i pro nováčky a ty, kteří mají zájem se přidat!
Jak jste si také vidět, poslední dobou se zveřejňují opět články, které mají za práci osvětlit novým hráčům, jak to tu chodí, tedy anotace, reálie a také registrace. Co to tedy pro stávající hráče znamená a vůbec pro celý děj na RPG? Samozřejmě novou dějovou linku! Už jí pomalu připravujeme, což je pro Vás všechny dobrá zpráva. Dává Vám to také prostor si konečně opět vylepšit svůj profil postav a také se rozhodnout, se kterými budete hrát nadále.
Je to jednoduché, jestliže chcete něco změnit na svých profilech, učiňte to prosím do 31. ledna tím, že pošlete své změněné profily na diggers.underground@gmail.com Podíváme se Vám na ten profil a v případě schválení ihned zveřejníme na webu. To uděláme i v ostatních případech, kdy profily nebudou změněné, aby byl pořádek v tom, které postavy budou se zúčastnit novou dějovou linkou.
Samozřejmě je to i veliká příležitost pro nové hráče, kdy se mohou přidat na naše RPG bez podrobných znalostí z let minulých. Budeme rádi u všech, když budou naše RPG ještě více propagovat a snažit se přitáhnout nové hráče na toto RPG, jelikož hráči jsou hlavní důvod, proč to ještě tady stojí, ale v posledních měsících obava o to, jestli je tu stabilní hráčské jádro začíná být čím dál větší. To může vést i k tomu, že po skoro 2,5 letech by byl čas se rozloučit s touto kapitolou našich životů. Čas přesvědčování přichází, jenom tentokrát to už nebude z naší strany, jako v předchozích letech 🙂
Minulá, 3. dějová linka, tedy skončila. Podle novinek už víte, že opět prefektem ve městě se stal Henry Clarkson a v Radě města jsou staronoví členové, které už jistě znáte z minulých dějových linek nebo jestli jste s námi už nějaký měsíc, tak asi přibližně o nich už něco víte. V dalších měsících možná nastane klid nebo ještě větší divočina jako v tomto období, kdy postavy zažívají to, čemu se říká vystřízlivění do reality. Všechno se mění okolo a realita začíná být opět krutá s opětovným nabytím práv a povinností. Otázkou ale stále je – Co bude s Watsonem a Estebanem?

Všechny hry na fóru dohrajte do začátku akce, tedy 15. ledna do 19:00.

Proč je to důležité? Protože se bude konat Afterparty po znovuotevření divadla, která odstartuje 4. dějovou linku a všechny předchozí hry se odsunou do archivu!
Doufáme, že na akcích i mimo akcí bude konečně hojná účast a nastartujete to tu nanovo!

Napsat komentář