Podrobnosti k Afterparty po znovuotevření divadla

Jak už víte, dnes v Gold Pitu se bude konat veliká sláva. Opět se otevírá městské divadlo a po premiéře samozřejmě i afterparty. Buďte i Vy u toho!

Dnes je velmi významný den pro všechny herce, představitele města a v neposlední řadě i pro obyvatele Gold Pitu lačnící po kultuře v podání divadelních her či muzikálů. Po pár „měsíců pauzy“, kdy se hrály plitké hry, které nestály vůbec za nic, opět se otevírá městské divadlo u řeky Alive, které má přinést opět kvalitu na poli kultury v Gold Pitu
Po tomto představení od 20:00 se bude konat veliké afterparty v baru na náměstí, která bude pro uzavřenou společnost! Tam se budou scházet všichni herci, kteří odehráli Pátou kolonu nebo jejich herečtí kolegové, kteří neměli to štěstí a nebyli vybráni pro přetlak herců.
Na vstup je potřeba lístek z představení či známosti ale to už nebude moc veliký problém…
Teď ta rutina… Jako vždy tedy se bude konat akce v předem vyhrazené vláknu na fóru http://lifeunderground.wz.cz/viewtopic.php?f=45&t=146
Jelikož je to akce, kdy nebude žádný vypravěč, hrajte si klidně na svém vlastním písečku a neřešte, jaké je pořadí. Pro lepší komunikaci opět navštivte chat jako vždy.
Akce začne od 19:00, tak si nezapomeňte seřídit budík a být včas na akci.

Užijte si dnešní hru!

Připojte se k nám i na Facebooku! https://www.facebook.com/diggers.underground

Napsat komentář