JménoPatrick Ross
Věk32
Zaměstnánívůdce Tajného spolku, bývalý radní starosta, primus a radní
Místo pobytuGold Pit
Původpodzemí
Stavženatý (Amber Ross)
AvatarPatrick J. Adams
Při pohledu na něho na vás působí velmi sympaticky a jako člověk, kterému byste se mohli svěřit se všemi problémy. Takový pocit vyvolávají hlavně jeho modré oči a úsměv, který se dá přirovnat k bezstarostnému dětskému úsměvu, kterému dokážete uvěřit, že je opravodvý a ne falešný. Světle hnědé vlasy mu dodávají trochu rebélie, díky rozcuchanému stylu, který si ale úmyslně vytváří. Působí mile, přátelským dojmem a tak si nikdo nemyslí, že by před nimi mohl skrývat velké tajemství, které do minulého roku musel skrývat. Svou výškou převyšuje většinou spoustu lidí. Není silný, dá se o něm říct, že je vysportovaný, ale ne nijak přehnaně. K takové postavě mu pomáhá kombinace stresu, zdravé výživy a sportování. V jeho šatníku najdete především jednobarevné košile. Od formálních po barevných neformálních. Samozřejmě vlastní spoustu obleků, kvůli své reprezentativní funkc. Vlastní také slušnou sbírku kravat ale pořád je to slabý odvar od jeho strýčka Michaela Darbyho.

Přes nelehké dětství, které ho moc nepoznamenalo díky jeho silné vůli je velmi laskavý člověk, který rád naslouchá ostatním lidem. Rád se seznamuje s novými lidmi, kterým chce vždy pozorumět a vcítit se do nich. Nerad dává své city najevo, když je na veřejnosti, ale před svými přáteli si občas i rád postěžuje či svěří své myšlenky, které ho tíží. Je to velký extrovert, ale bývaly doby, kdy byl velmi uzavřeným člověkem, hlavně v pubertě, kdy svou duši nikomu neotvíral a vlastně do teď tuto vlastnost tolik neovládá, jak by chtěl. Většinou má dobrou náladu ale jsou dny, kdy by se nejradši zavřel někde sám v pokoji a díval se ke stropu, kde by si urovnal myšlenky, jenže práce je tu vždy nad hlavu a bere ji jako poslání, tedy se jí věnuje vždy naplno.
Tento sympaťák to v dětství neměl nejlehčí. Ve škole byl šikanován a ponižován díky tomu, že jeho otec zastával funkci primuse a jeho matka byla výraznou šedou eminencí v politice, která byla dost propíraná. Ano, „sláva“ rodičů si musí vybírat nutně v něčem daň a bohužel se to vybíralo na něm. Přesto z těchto úděsných událostí už nemá moc vzpomínky a dospěl v muže, který má rád lidi ve svém okolí. Naučil se také vlastně díky svým rodičům, kteří mu tuto vlastnost štěpovali do hlavy svou volnomyšlenkářskou výchovou. Vedlejším produktem tohoto způsobu výchovy je, že věří, že se lidé mění a nikdo se nenarodil jako zlý člověk.
Ve 27 letech se stal primusem, což otřáslo jeho dosavadním životem, který nevedl zrovna moc zodpovědně, kromě vzdělávání. Najednou měl velké břímě, od té doby totiž měl odpovědnost za všechny obyvatele v Gold Pitu a snažil se být jejich vzorem. Jenže musel zachovávat tajemství o existenci světa na povrchu, což ho dost tížilo. V roce 2091 se proto rozhodl se svou přítelkyní Amber Reed o převrat v Gold Pitu, který byl úspěšný i díky jejich sestaveného Tajného spolku. Po volbách se stal starostou Gold Pitu v novodobé éře. Aktivně chodí naslouchat lidem do kaváren, či barů. Občas Vás zastaví i na ulici, což by Vás už nemělo moc překvapovat. Klidně i bez ochranky. Od dětství se zná s Amber Reed, která je místostarostkou a je také jeho přítelkyní. Jeho strýčkem je Michael Darby, překupník na útěku. Minulý rok oslavil 30, změnil svůj životní styl a vzdal se svého místa starosty Gold Pitu a byl zvolen v řádných volbách jako radní. Během setkání s voliči spolu s Henrym Clarksonem byl spáchán na něho dosud neujasněný atentát, který se nepovedl naštěstí pro něho. Letos si splnil svůj sen a vzal si svoji přítelkyni Amber. Svatba to nebyla ledajaká, během svatby byl spáchán atentát na jeho přítele, Henryho Clarksona, který ale naštěstí přežil, i když na místě to vypadalo, že umřel a celý Gold Pit si to také myslel nějakou dobu. Přestěhoval se s Amber po této události do Prahy na nějakou dobu, kde chtěli spolu založit rodinu a mít pokoj od všech starostí v tom podzemním světě, který je vlastně stvořil a dal dohromady.
Jenže na konci roku zvedl Patrick osudný telefonát, kdy mu volal Henry Clarkson. Po pár hodinách přemlouvání se nakonec nechal přemluvit a slíbil Henrymu, že po osvobození Gold Pitu se vrátí zpět do podzemí a bude mu pomáhat se znovuotevřením Gold Pitu světu. Kupodivu se nespálil a dovedl spolu s ostatními město až k volbám.

Jenže to nebylo bez problémů. Ke konci vlády se rozkmotřili největší spojenci. Henry Clarkson, Nick Daniels a Gordon Hardy. Clarkson se rozhodl vystoupit z Tajného spolku a on, jako faktický otec spolku se ujal opět místo vůdce spolku, který má kontrolovat svobodu v Gold Pitu. Bude muset opět plně do práce? Doufá, že ne a bude moci se usadit se svou manželkou a mít slušný, klidný život. Peněz k tomu má až dost.

Napsat komentář