Gordon je zpět a nadcházející volby

Sloupek z Deníku Gold Pitu ze pátku 25. března 2094
Gordon je zpět a nadcházející volby

Poslední měsíce v Gold Pitu byly turbulentní a neměl jsem moc času napsat ani to, co mi leží na srdci v posledních dnech či týdnech. Naštěstí po protestech jsem měl trochu času v letadle do Londýna a konečně jsem si našel na sloupek čas.
Minulé týdny byly poznamenány protesty, které nedopadly nejšťastněji a velmi mě mrzí, že 2 lidé podlehli zraněním, které způsobili moji bodyguardové. Měli za úkol nás všechny na Prefektuře chránit a bohužel to dodrželi až moc striktně. Volal jsem rodinám pozůstalím a sdělil své nejhlubší soustrast a cítění. Chci se vyjádřit k tomu, co se stalo ohledně Watsona a Estebana. Poslední měsíce byly vážně krušné a měli jsme sami problémy s tím, abychom Gold Pit udrželi v chodu. Proto jsme se chtěli ujistit, že Watson s Estebanem budou v bezpečí mimo Gold Pit a souzeni u mezinárodního tribunálu. Podklady průběžně dodáváme, avšak jsou tu prostory k pochybnostem, jelikož jejich podřízení stihli některé důležité spisy spálit.
Ohledně záhadné smrti Anny Darby důmyslně vyšetřuje Policie Gold Pit, která je pod vedením mé pravé ruky, Nicka Danielse. Za tuto osobu ručím vlastní ctí, že vše proběhne transparetně a všechno bude v největším pořádku.
Jsou tu pochybnosti ohledně toho, koho jsem postavil do rady a hlavně jména jako Darby a Daniels. Chci se zaručit, že v Radě jsou i lidé, kteří mají jiné myšlenky než já a to je jedině záruka toho, že si nebudu moci dělat co chci v Gold Pitu a nestanu se diktátorem, což je velmi lákavé. Poslední dobou mě zasypávají zprávy na sociálních sítích také o tom, že tu nemám co dělat. Největší křikloun je Joe Kindle, kterému jsem dal druhou šanci a pomáhal jsem mu v přežívání v Londýně. Tomu se říká vděk největšího kalibru.
Noviny jsou nadále nezávislé a redaktoři se obměňují. V Gold Pitu jsme přivítali v minulých týdnech mnoho novinářů s vysokými morálními kredity ze zahraničí, což značí, že tisk jde správným směrem.
O zdravotním stavu Gordona jste se moc nedozvěděli ale v minulých dnech byl propuštěn do domácí péče, kde se o něho starají jeho dospělé děti, které přiletěly až z J.A.R.
Mimochodem také chci vyhlásit, že v dalších měsících se můžete dočkat voleb, které ustanoví novou Radu města a také nového vládce Gold Pitu, jelikož v tomto bordelu nemůžeme už dále být. Mám toho plnou hlavu. Ne, neberte to jako mou rezignaci ale jenom mé povzdechnutí nad mým ohromně těžkým životem.
Váš

Napsat komentář