Přezdívka hráčkyBloo
JménoShen Wu
Věk31
Zaměstnáníbarman ve Strip baru
Místo pobytuGold Pit
PůvodTchaj-Pej, Čína
Stavsvobodný
AvatarGodfrey Gao
Jelikož má Shen kromě čínských předků i nějaké z Taiwanu, tak ve své rodné Číně výškou zrovna nezapadl, protože měří něco málo přes 190 centimetrů. Ovšem s výškou přichází i mohutnější postava s širokými rameny a díky jeho snaze v posilovně i na trénincích kung-fu se svaly. Musí se přeci v košilích a tričkách blýsknout svaly. Jinak už vzhledem zapadá do zbytku mongoloidní populace na světě. Má vcelku ostré rysy ve svém oválném obličeji a nahnědlý odstín pokožky. Krátké černé vlasy, které jen málokdy uvidíte bez alespoň nějaké vrstvy laku nebo gelu, ladí s několikadenním strništěm na jeho tváři. Z jeho obličeje září tmavě hnědé oči, ze kterých toho většinu času moc nevyčtete.
V práci ho potkáte v nějaké košili povětšinou tmavých barev, které občas přizdobí motýlkem, ale častěji kravatou, a tmavých kalhotách. Přeci jen není potřeba, aby ve Strip baru zářilo něco jiného kromě reflektorů, takže je lepší volit tmavé barvy. Ale i mimo práci ho často potkáte v košili a džínsech nebo kalhotách od saka. Sem tam se ale objeví i v tričku nebo i tílku, přeci jen rád ukáže svoje svaly a stejně rád i ukáže svoje tetování, které má na zádech. S menší radostí ukazuje už svoje jizvy, které získal během života, zejména během působení v gangu. V tuhle chvíli to asi vypadá, že je seriózním obyvatelem Gold Pitu, ovšem je klidně schopný se obléct do třpytivého saka a vyrazit tak do divadla, nebo se v boxerkách objevit na večírku.

Shen by se dal jedním slovem popsat jako podivín, i když na první pohled by jste ho na to netipovali. Patří k docela společenským lidem a rozhodně mu nikdy nevadí stát se středem pozornosti. Je schopný si dělat žerty z lidí, které absolutně nezná a třeba je i ztrapnit. Ovšem ani druhá strana mince mu není proti srsti, dokáže se zasmát sám sobě, a když ho někdo ztrapní, většinou se tomu taky zasměje. Dle něj nemá smysl se zabývat nějakými drby a vaší osobní pověstí, protože ani tak to nezměníte. Právě díky tomuhle názoru je schopný dělat věci, které by asi normální člověk neudělal, i díky tomu si občas od lidí vyslouží nálepku šílence, ale psychicky je opravdu v pořádku. Má na to i potvrzení od psychiatra. V práci je jedním z těch barmanů, se kterými se můžete dát do řeči a vyklopit mu celý svůj život. Nemá problém poslouchat třeba tři hodiny v kuse o tom, jak je vaše kočka nemocná nebo jak vás podvedla vaše drahá polovička. A opravdu poslouchá a některé příběhy si i pamatuje, a pak s nimi baví jiné hosty nebo své přátele. Neváže ho totiž nějaké lékařské tajemství, jak je tomu u psychologů. Tudíž pokud máte nějaké tajemství, tak jemu ho rozhodně neříkejte, za chvíli by to mohl vědět celý Gold Pit. Shen je dost velká drbna. Navíc pro něj ani není nijak zvláštní, když vám po vyslechnutí vaší story doporučí spáchat sebevraždu, nebo vás tím směrem začne směrovat.
Pokud zrovna nevyspává po dlouhé šichtě v práci a vyrazí někam ven, tak na něj můžete narazit v posilovně a nebo někde v parku, kde klidně jen tak sedí a pozoruje dění kolem. K životu opravdu nepotřebuje velkou společnost, té si dost užije v práci, ale rád si občas pokecá o normálních věcech jako je třeba počasí, politika nebo podobná témata, o kterých normálně lidi nemluví. Seriózní rozhovor od toho ale nečekejte.
Pokud by jste se ptali na nějaké špatné vlastnosti, tak mezi ně bude patřit asi to, že ztrapňuje lidi ve svém okolí a dost ho to baví. Nevadí mu se nahlas zasmát cizímu neštěstí, nejlépe když ten nebožák stojí někde poblíž. Nemá nikterak vznětlivou povahu, takže vytočit ho, je téměř nemožné, jeho chladný postoj k některým věcem ale občas naštve lidi v jeho okolí. Podle jeho slov je jednou z jeho negativních vlastností i to, že je dost jednoduché ho k něčemu vyprovokovat, prostě nesnáší, když mu někdo řekne, že něco nedokáže nebo, že to nezvládne.

Shen se narodil v jednom z měst Čínské republiky, v Tchaj-pej, kde strávil i svoje dětství. Nenarodil se do zrovna bohaté rodiny, spíše naopak. Otce nikdy nepoznal, takže žil pouze se svou matkou, která pracovala jako zdravotní sestra v nedaleké nemocnici. O svém otci od matky nikdy neslyšel nic dobrého, taky se nebylo čemu divit, když se o ní nepostaral a nechal jí samotnou s malým dítětem. Shen nikdy nepatřil zrovna k nejchytřejším lidem ve škole, ale spíše se stal takovým třídním šaškem, což jeho matku občas znepokojovalo a jeho samotného to uvrtávalo do problémů. Jelikož jeho matka často pracovala, tak trávil hodně času u sousedky, která ho hlídávala, ale okolo jeho deseti let už ho hlídat odmítala, protože i u ní dělal malý Shen lumpárny.
Po základní škole musel logicky nastoupit i na tu střední, ale ani tam nijak nevynikal a spíše se protloukal, jak se dalo. Spíše než o školu se zajímal o zábavu a díky tomu se zapletl se špatnou partou. Jistě je všem známý pojem jako je čínská mafie. Kvůli tomu také začal docházet na lekce kung-fu, aby se o sebe dokázal postarat. Na škole se v gangu nijak moc neangažoval, ale jakmile školu ukončil, tak se začal jejich aktivit účastnit. Prodej drog, přestřelky v ulicích, černý obchod, krádeže. Nic z toho snad nevynechal. Jeho matka z toho byla špatná, ale nevěděla, co s ním dělat.
Jistě je pochopitelné, že na vysokou nenastoupil, místo toho se přestěhoval víc do centra města, kde začal v mafii i pomalu stoupat a kupodivu se tam setkal se svým otcem, který byl taktéž členem mafie. Nejdřív ani netušil, že ten muž je jeho otec, dozvěděl se to asi o necelé dva roky později, kdy mu to on sám přiznal a chtěl se začít obhajovat, to Shena ale v tu chvíli nijak nezajímalo, protože ten samý den mu přišla zpráva od sousedky jeho matky, kterou prý odvezly do nemocnice se zástavou srdce. Sice s matkou nikdy neměli idylický vztah, ale i tak se vydal za ní, aby s ní byl. Přeci jen to byla jeho matka. Strávil s matkou asi týden v nemocnici než zemřela a Shena donutila, aby jí slíbil, že aktivit s gangy nechá. Z citového pohnutí to matce slíbil, ovšem nedošly mu následky, které takové rozhodnutí bude mít. Ty mu ale nedocházely snad nikdy.
Začal tedy žít více méně spořádaný život, pokračoval s tréninkem kung-fu a pracoval jako barman, bohužel musel jak práci tak i bydliště často střídat a to i napříč kontinenty, protože po něm šel gang. Opustit ho se jen tak nedá. Neustále na něj tlačili, vyhrožovali, ale nic z toho nepomáhalo. Naneštěstí nepomáhalo ani Shenovo věčné odmítání a útěky, takže se jednoho krásného dne rozhodl, že před mafií uteče do Gold Pitu, o kterém se doslechl od jednoho svého zákazníka v baru. Tam by se možná mafie zase tak lehce dostat nemusela.

O své historii s gangem nemluví, pokud se ho zeptáte na minulost, většinou mlží. Řekne vám o tom, že žil s matkou, otce nikdy nepoznal, po škole začal pracovat jako barman a po smrti matky se přestěhoval sem. Pokud přijde řeč na jeho jizvy, tak většinou stočí řeč jinam, tedy pokud k vám nemá velkou důvěru. Tu se většinou nevyplatí porušit.

Napsat komentář