Podrobnosti k dnešnímu maškarnímu

Podrobnosti k dnešnímu maškarnímu
Dnes se bude v Gold Pitu konat velkolepý Maškarní ples, na který jste všichni zváni!

Jako každý rok se bude konat v Gold Pitu opět Maškarní ples. Tento ples je vlastně jedním z tradičních akcí, které už můžeme znát z dob primusů, tedy pro hráče, kteří tu hrají od začátku, vlastně doba, na kterou se vzpomíná vždy ve špatném. Ale tady si můžeme udělat výjimku, protože tento ples znamenalo vždy obrovskou zábavu v hádání, kdo je za maskou. Váš partner nebo také úhlavní nepřítel…
Protože máme black tie dress code, tak máme omezené prostředky na to, jak skrýt svůj obličej a celkový výzor. Budete moci mít například nakreslenou masku, která bude představovat nějakou postavu. Omílanou masku Guye Fawkese snad už nikoho nenapadne, aby jich tam nebylo třeba 100… Budeme hrát místo fóra v herní knize – http://miniaplikace.blueboard.cz/kniha/59jk1r6xf5mbnbei72vm8iiu7fb8se?pid=
Podepisujte se u příspěvku vždy podle masky, kterou máte na sobě. Například, když budu mít masku pandy, tak budu se podepisovat jako „Panda“.
Bude také dobré, abyste byli na chatu – https://lifeunderground.hipchat.com/chat/room/1777649 Pokud tedy se také nerozsype před akcí jako naše fórum :))
V chatu napište osobně vypravěči nebo na e-mail – diggers.underground@gmail.com Vaší masku, aby vypravěč věděl, co Vám připravit za osud dnešního večera!
Ano! Dnes se vrací na scénu vypravěč! Do konce roku už asi žádná akce s vypravěčem nebude, takže si užijte dnešního večera naplno!
Publikováno v Akce

Napsat komentář