Jarní slavnosti

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/bb/Barn-wildflowers-spring-daffodil_-_West_Virginia_-_ForestWander.jpg
Blíží se jaro, možná i ten Máj, lásky čas. Není nad to si připomenout a oslavit atmosféru období, který předznamenává nový život a opět živoucí přírodu.

Jarní slavnost, už velmi očekávaná a vítaná akce v Gold Pitu se bude konat i tento rok. Tentokrát o nějakou dobu dříve, než přijde jarní rovnodennost.
Není to sice nijak divoký a veliký festival příchodu jara do tohoto podzemního města ale i tak dokáže učarovat každý rok místní i cizince, kterých bude letos docela dost podle cestovních kanceláří.
Stejně jako každý rok bude vše na jednom místě, že pomalu nebudete vědět, kde Vám hlava stojí ze všech veselých barev a živé hudby. Uchvátit Vás mohou, jako každoročně, díla studentů umělecké katedry, vystoupení divadelního spolku dobrovolníků, živá kapela a sposta dalších kulturních počinů které si prostě nemůžete nechat ujít. Všichni obyvatelé ale už netrpělivě očekáváji i neodmyslitelný trh kde se bude dát koupit prakticky všechno od jídla až po drobné dárečky pro Vaše blízké s jednou novinkou, vedení města se ale letos inspirovalo jarní náladou a proto se můžete těšit i na obrovský výběr jak řezaných tak rostlých květin všech barev a vůní ke koupi takže navodí atmosféru jarní louky i v moderním městě jako je Gold Pit.
Mnoho z Vás se už jistě těší na tradiční vrchol programu, tedy velkolepý ohňostroj na konci příjemně stráveného dne na který je navíc hlášeno příjemně teplé a slunečné počasí. Zní to přímo božsky, také už se nemůžete dočkat?
Přidáte se k nám nebo budete dřepět doma?
Datum27. února
Časod 19:30
Místo konáníNáměstí
VypravěčNe, ale možná se objeví

Svou účast potvrďte prosím co nejdříve!

Těšíme se na Vás a na společnou hru!

https://www.facebook.com/diggers.underground

Publikováno v Akce

Napsat komentář