Gold Pit je znovu obyvatelný

Gold Pit je znovu obyvatelný

Po událostech, které Gold Pit zasáhly před čtyřmi lety přichází pro původní obyvatele konečně dobré zprávy!

V listopadu 2094 bylo diamantové město zaplaveno, což si vyžádalo oběti na několika životech a škody nespočetných rozměrů. Většinu obyvatelstva se ale podařilo evakuovat na povrch, kde byli obyvatelé Gold Pitu rozmístěni do partnerských měst, kde jim byla nabídnuta šance na nový začátek.

Vedení města usilovně pracovalo na zjištění příčiny této tragédie. Město bylo vyčištěno a v prvním čtvrtletí roku 2095 započalo plánování jeho rekonstrukce.

Dnes, po čtyřech letech, je Gold Pit opět obyvatelný nejen pro původní rodiny, ale i nové přistěhovalce. Město prošlo malou modernizací, jeho hlavní struktura však zůstala stejná.

Vedení města vzkazuje všem, kdo by mohl mít o návratu do města pochybnosti následující: zabezpečení města a jeho obyvatel je naší prioritou. Důkladně jsme prověřili veškeré plány a po několika úspěšných testech můžeme s jistotou říci, že návrat do města je vskutku bezpečný.

Pro spoustu rodin znamenala záplava ztrátu všeho. Pro Gold Pit dodnes existují sbírky na finanční podporu pro ty, kteří se s tísní stále potýkají.

Jeden komentář k “Gold Pit je znovu obyvatelný

Komentáře nejsou povoleny.