Mimořádná událost: Nehoda na rychlostní silnici

Obě osoby, kteří byli účastníci dopravní nehody, potvrzeny.

Ve včerejších podvečerních hodinách se mezi Centrem a Západní obytnou zónou odehrála vážná dopravní nehoda, jejíž účastníci, Carl Hamilton a Ira Divine, byli převezeni do nemocnice. Informovala o tom Prefektura a jejich osobní asistenti.
Podle všech zdrojů byl Hamilton se zlomeninami a zhmožděninami ponechán v nemocnici na pozorování, jeho stav není kritický a během pár dní by měl být propuštěn. Špatné zprávy ale doprovází osobu radní Iry Divine, která byla převezena do nemocnice v umělém spánku, v noci z pondělka na úterek, i přes veškerou snahu doktorů v nemocnici podlehla svým vážným zraněním. Rodina Divinových si přeje, aby média a obyvatelé Gold Pitu respektovali jejich soukromí v těžkých chvílích.
Datum pohřbu Iry Divinové není prozatím znám ale předpokládá se, že se bude konat do konce příštího týdne. Ze zjevných důvodů nebude k dispozici skleněná rakev, jak je zvykem u zesnulých členů vedení města. Prefektura ale oznámila, že i veřejnost bude mít příležitost se jít rozloučit s Divine den před pohřbem na Prefektuře ve Velkém konferenčním sálu.
Peter Hartnell

Napsat komentář